Автор Тема: notebook samsung np270e4e defect image  (Прочитано 238 раз)

eletmoraes

  • Постоялец
  • ****
  • Сообщений: 61
notebook samsung np270e4e defect image
« : 21 Сентября 2022, 06:09:21 »
is there a possibility to recover the matrix?